Ekonomi
Giriş Tarihi : 21-02-2022 13:17   Güncelleme : 21-02-2022 13:17

ŞUBE VE İLÇE MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ŞUBE VE İLÇE MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ŞUBE VE İLÇE MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İl müdürlüğümüz çalışmalarının değerlendirildiği şube ve ilçe müdürleri ile bir toplantı düzenlendi.

17 Şubat 2022 tarihinde İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Müdürümüz Dr. Hüseyin Düzgün’ün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Müdür yardımcıları, 11 İlçe Müdürü ile Şube Müdürlerimiz katıldı.

Yapılan toplantıda İl Müdürümüz Dr. Hüseyin Düzgün konuşmalarında özetle; ” Bu toplantının İlimizin tarımına yön vermesini temenni ediyorum. Müdürlüğümüz olarak 2021 yılında çiftçilerimize birçok projeler uyguladık. Destekler verdik. Bu yıl içeresinde verdiğimiz destekler ve uyguladığımız projeler ile 132 Milyon TL Çiftçilerimize verildi.  Bu yılda bu projelerimiz ve desteklerimiz artarak devam edecektir. Bu çalışmalarda emeğiniz çok. Hepinize teşekkür ederim. İl Müdürlüğümüz İlimizin can damarıdır, olmazsa olmazımızdır. Bizlerin önceliği daima hizmet olmalıdır. Öncelikli amacımız, birim alandan ve hayvandan daha yüksek verimi alarak, İlimize, ülkemize bu sayede bir nebzede olsa katkı sağlamak olmalıdır. 2022 yılı içerisinde Bakanlığımızın katkıları ile birçok yeni projeyi hayata geçiriyoruz. Hayırlı olsun. Yeni projelerle çiftçilerimizin gelir düzeylerini yükseltmeye gayret edeceğiz” dedi. 

Toplantıda İlçe ve Şube Müdürlerimiz yapılan hizmetler, karşılaşılan problemler ile çözüm önerileri hakkındaki görüşlerini dile getirdiler.