Ekonomi
Giriş Tarihi : 26-07-2021 13:51   Güncelleme : 26-07-2021 13:51

Kurban Bayramı Dönüşü Bayramlaşma

​ Kurban Bayramı dönüşü Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yemekhane salonun da  Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde bayramlaşma gerçekleştirildi

Kurban Bayramı Dönüşü Bayramlaşma

Kurban Bayramı dönüşü Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yemekhane salonun da  Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde bayramlaşma gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Dr. Hüseyin Düzgün personelimize hitaben” Bizim hem inancımızda, hem de kültürümüzde ayrı yeri olan bir ibadet. Bu memlekette gerçekten Allah Rızasını ve memleket sevdasını gözeterek, “Din’ü devlet”, “Hizmet-i Millet” söylemine gönülden inanarak yaşayan bir kurumda idareci olarak görev yapıyorum, Elhamdülillah mutluyum o sebep ile buna inanıyorum, bu şekilde çalıştığınızı gönülden kabul ediyorum ama hep daha iyisini, güzelini yapmamız lazım. Kazandığımız da biriktirdiğimiz de bizim değil, biz sadece onun emanetçisiyiz. Bizim olan nedir biliyorsunuz, bu kubbede hoş bir seda bırakmak, önemli olan bu, gerisi geçici. Sizlerin de bu manada çalıştığına gönülden inanıyorum. Daha nice bayramlara kovid-19’suz ulaşmayı Cenab-ı Hak’tan diliyorum.” Dedi.

Daha sonra tüm personel ile kovid- 19 tedbirleri çerçevesinde bayramlaşma ile sona erdi.