Gündem
Giriş Tarihi : 23-08-2021 15:59   Güncelleme : 23-08-2021 15:59

Çankırı Belediyesi : Eğlenceyi Parka Taşıdı

Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi, “Eğlence Mahallemde” etkinliğini Devlet Bahçeli Parkı ve TCDD Açık Hava Müzesi’ne taşıdı

Çankırı Belediyesi : Eğlenceyi Parka Taşıdı

Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi, “Eğlence Mahallemde” etkinliğini Devlet Bahçeli Parkı ve TCDD Açık Hava Müzesi’ne taşıdı. Alanı dolduran çocuklar, okulların açılmasına iki hafta kala tatilin son günlerinin tadını çıkardı.

Çankırı’da yaşayan çocuklar, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Çocuk Meclisinin kontrollü normalleşme süreci ile birlikte devam ettirdiği etkinliklerin takipçisi oldu. Mahallelerde çocukların ayağına götürülen sosyal faaliyetler, pandemi sürecini evlerde geçirmek zorunda kalan çocukların yüzünü güldürdü. Farklı mahallelerde yapılan Eğlence Mahallemde etkinliği, bu kez Devlet Bahçeli Parkı ve TCDD Açık Hava Müzesi’nde çocukları ve aileleri bir araya getirdi. Müzik eşliğinde yapılan çocuk oyunları, palyaçolar, yüz boyama, rengârenk balonlar ve pamuk şeker ikramı ile dolu dolu geçen etkinliğe katılan çocuklar, mahalle arkadaşları ile oyun oynama fırsatı buldu.