Eğitim
Giriş Tarihi : 20-01-2022 21:47   Güncelleme : 20-01-2022 21:47

ÇAKÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde Poster Sunumları Gerçekleştirildi

ÇAKÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde Poster Sunumları Gerçekleştirildi

ÇAKÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde Poster Sunumları Gerçekleştirildi

Çankırı Karatekin Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde Lisans son sınıf öğrencilerinin “Proje Uygulaması I” dersi kapsamında bitirme projeleri poster sunumu şeklinde gerçekleştirildi.

Mühendislik fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü fuaye alanında gerçekleştirilen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Harun Çiftçi, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Erdem ve Fakülte Öğretim Üyeleri teşrif ettiler.

İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencilerinin ekip çalışmasıyla ortaya koydukları farklı poster çalışmaları arasında birincilik ödülüne “Esnek Yol Üstyapılarında Oluşan Bozulmalar ve Değerlendirmesi” başlıklı poster ile Eda N. Karabulut, Ezgi Demir, F.Güldehan Kısacıkoğlu, İbrahim Çelik ve M.Galip Şen isimli öğrenciler layık görüldü. Etkinlikte ikincilik ödülüne “Çankırı Karatekin Üniversitesi Uluyazı Yolu Göçük Onarım Projesi” başlıklı poster ile Baturalp Kızılbayrak, Burak Can Şerefli, Emin Can Esen, Mehmet Barut, Muammer Yayman, Berkay Gökçe ve Aydan Çetinkaya isimli öğrenciler layık görüldü. Etkinlikte üçüncülük ödülüne ise “Melet Irmağı Üzerinde 7.5 MW’lık HES Kurulumu” başlıklı poster ile Ömer Yağmur, Muhammet Ali Akyıldız, Muhammet Akbulut, Muhammed Yanar ve İsa Aksu isimli öğrenciler layık görüldü. İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencileri, Proje Uygulaması dersinde akademik anlayışla yaptıkları bu çalışmaları, ileri tarihlerde yapılacak olan Mühendislik Bilimleri Öğrenci Sempozyumuna taşımayı planlamaktadır.